Tarptautinės turizmo technikos varžybos "Žygūnas-2024".

• Paskelbė : Viktorija Jegorenko
  • Paskelbta: 2024-05-12
  • Kategorija: Renginiai

Šį savaitgalį gegužės 10-12 dienomis Bražuolės stovyklavietėje vyko Tarptautinės turizmo technikos varžybos "Žygūnas-2024". Varžybose dalyvavo turistų komandos iš Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos. Gausiame būryje jaunųjų sportininkų varžybose dalyvavo Levo Karsavino mokyklos jaunieji turistai, lankantys treniruotes ir Vilniaus jaunųjų turistų centre, treniruojami mokytojos Rimos Kontvainienės. Vyko asmeninės, turistinio ralio ir komandinės turizmo technikos varžybos. Asmeninėse varžybose jaunučių mergaičių grupėje Kamilla Malinauskaitė iškovojo I-ąją vieta! Ralio varžybose jaunučių grupėje mūsų mokinių komanda taip pat iškovojo I-ąją vietą. Turizmo technikos komandinėse varžybose vaikų amžiaus grupėje laimėjome II-ąją vietą. Susumavus visų trijų dienų rezultatus iškovotos dvi II-osios vietos vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse! Džiugiais laimėjimais užbaigiame šių mokslo metų varžybų maratoną ir, nepabūgę žvarbių naktų, atidarėme miego palapinėse ir vakarojimo prie laužo sezoną. Dar kartą skrieja sveikinimai mūsų šaunuoliams mokyklos jauniesiems turistams.