Vilniaus Levo Karsavino mokykla

Dešimtokams nuskambėjo paskutinis skambutis!

  • Paskelbė : Viktorija Jegorenko
  • Paskelbta: 2026-06-12
  • Kategorija: Renginiai

Dešimtokams nuskambėjo paskutinis skambutis!

Dar vienas etapas įveiktas – su šypsenomis, prisiminimais ir truputėliu jaudulio. Per šiuos metus buvo visko: pamokų, iššūkių, juoko, draugysčių ir gražių akimirkų.

Ačiū mokytojams už kantrybę ir palaikymą, o dešimtokams linkime drąsiai keliauti pirmyn, tikėti savimi ir nepamiršti – didžiausi atradimai dar laukia!

Sėkmės, mūsų dešimtokai!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas